Strona pełna innowacji

Szukasz rozwiązań, które usprawnią i unowocześnią Twoją stronę lub pozwolą Ci w bardziej atrakcyjny sposób zaprezentować ofertę? Możesz to osiągnąć niewielkim kosztem za pomocą gotowych skryptów, które dla Ciebie skonfigurujemy i wdrożymy.

Skorzystaj z naszej oferty lub prześlij adres strony internetowej, na której widziałeś interesujący efekt, a my dodamy go na Twojej witrynie.

 • Slidery

  Pokaż atuty firmy oraz oferowanych produktów w eksponowanym miejscu strony, wykorzystując wysokiej jakości zdjęcia lub kreacje graficzne.
 • Galerie zdjęć

  Jeżeli wygląd produktów, które sprzedajesz pełni istotną rolę, profesjonalna galeria zdjęć jest obowiązkowym elementem Twojej strony.
 • Formularze kontaktowe

  Zadbaj o to, aby potencjalni klienci mogli szybko i łatwo skontaktować się z Twoją firmą i zapytać o ofertę, którą są zainteresowani.
 • Informacje o plikach cookies

  Dostosuj swoją stronę do aktualnych wymogów prawnych i wyświetl użytkownikom obowiązkowy komunikat o plikach cookies, jeżeli je wykorzystujesz.
 • Informacje o pełnoletności

  Publikując na materiały przeznaczone dla osób dorosłych, pamiętaj o zamieszczeniu odpowiedniej informacji przed wejściem na stronę internetową.

Skontaktuj się z nami, wycena usługi nic nie kosztuje!

Wybierz funkcjonalność którą chcesz wdrożyć