KDK wina

Francuskie piękno

KDK Wina

Katalog produktów Dla prawdziwych koneserów piękna

Animowany katalog produktów prezentuje ofertę prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa, zajmującego się importem win francuskich. Dla właściciela KDK Wina zaprojektowaliśmy indywidualną aplikację wraz ze zdjęciami produktów, zawartością tekstową strony, indywidualnym projektem graficznym oraz modułami odpowiedzialnymi za atrakcyjne animacje prezentowanych produktów. Motyw estetyczny szablonu nawiązuje do słonecznych stoków Francji, a kolorystyka jest mieszaniną odcieni kojarzących się z winem, relaksem i przyjemnością.

Koszt wykonania analogicznej strony: 10 000zł.

Dane techniczne

Na potrzeby wdrożenia wykonaliśmy indywidualny projekt graficzny wraz z projektami animacji oraz systemem przejść pomiędzy poszczególnymi sekcjami. Strona zawiera indywidualny kod HTML5CSS3 oraz autorskie rozwiązania JavaScript.

Głównymi atutami strony są:

Dane techniczne

KDK Wina

Aplikacja posiada animowany katalog produktów połączony z systemem zamawiania oraz składania zapytań ofertowych. Dodatkowo, na potrzeby wdrożenia zakodowaliśmy moduł taśmowych animacji oraz specjalny pokaz slajdów umożliwiający efektowne przeglądanie oferty produktów. KDK Wina jest projektem zoptymalizowanym oraz dostosowanym do urządzeń mobilnych, dzięki czemu zachowuje swoją pełną funkcjonalność niezależnie od rozmiaru ekranu.

Dane techniczne

Test aplikacji KDK Wina

Indywidualny projekt graficzny wymaga użycia wielu profesjonalnych zdjęć, które mogą spowalniać proces wczytywania strony, jednak mimo trudności udało nam się uzyskać efekt szybkościoptymalizacji na zadowalającym poziomie 90+, co przekłada się na wysoką pozycję witryny w wyszukiwarce Google. Wyniki testów uzależnione są od wielu czynników i cały czas podlegają aktualizacji (wyniki mogą się nieznacznie różnić w zależności od serwera oraz kraju testującego).

Aby potwierdzić nasze wyniki kliknij w poszczególne testy, a  ostaniesz przekierowany bezpośrednio do narzędzi mierzących prędkość, optymalizację oraz błędy na stronie. O tym co dokładnie oznaczają poszczególne wyniki przeczytasz tutaj.

Zachęcamy do testowania aplikacji KDK Wina:

Ogólna ocena
96

Dlaczego nasze szablony są lepsze od kreatorów

Szablon kładzie nacisk na warstwę wizualną i prezentacyjną, aby klienci Twojego biura już na pierwszy rzut oka dostrzegli, że mają do czynienia z profesjonalistą. Oprócz podziwiania Twoich prac, użytkownicy będą mogli w łatwy sposób dotrzeć do podstrony z kompleksową ofertą lub niezwłocznie się z Tobą skontaktować.

Gotowe strony

Chcesz zapytać o szablon? Napisz, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Compsoul

Telefon: 732 846 416
E-mail: daniel@compsoul.pl Zapytanie ofertowe E-mail: daniel@compsoul.pl Oferty współpracy

Formularz