Motnet

Nowoczesny wygląd

Motnet

Optymalne rozwiązanie W efektownej oprawie

Motnet to jak dotychczas najlepiej zoptymalizowana przez nas strona. Pomimo bogatego zaplecza graficznego osiąga wysokie wyniki w testach Google, które można sprawdzić poniżej. Demonstracyjna wersja aplikacji nawiązuje do branży komputerowej, jednak sprawdzi się również jako strona bazowa dla serwisu eventowego, zakładu samochodowego, agencji interaktywnej i wielu innych.

Koszt wykonania strony: 6000zł. Ty możesz ją otrzymać za mniej niż 1000zł.

Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe? Przeczytaj tutaj: link

Dane techniczne

Jak w przypadku większości naszych wdrożeń, nie korzystaliśmy z gotowych rozwiązań, które mogłyby wpłynąć na wydajność oferowanego przez nas oprogramowania. Strona została przygotowany przy użyciu HTML5, CSS3 oraz Vanilla JS. Korzystamy z oprogramowania CMS, które pozwala nam uzyskać zadowalające wyniki w testach Google.

Głównymi atutami strony są:

  • Wydajność
  • Brak dodatkowych zależności
  • Unikatowy system prezentacji oferty
  • Nieograniczona możliwość rozbudowy
  • Indywidualne moduły JS
Dane techniczne

Podoba Ci się?

Motnet to gotowy projekt bazowy, jednak od rozwiązań szablonowych odróżnia go brak ograniczeń w zakresie modyfikacji treści, kolorów, zdjęć, modułów czy integracji. Witrynę można dowolnie rozbudować lub zmienić jej zawartość, a także dostosować szczegóły zgodnie z potrzebami branży. Motnet jest projektem zoptymalizowanym oraz dostosowanym do urządzeń mobilnych, dzięki czemu zachowuje swoją pełną funkcjonalność niezależnie od rozmiaru ekranu.

Dane techniczne

Test aplikacji Motnet

Aplikacja Motnet pomimo bogatej szaty graficznej uzyskuje wysokie wyniki w testach optymalizacjiszybkości, co przekłada się na szybkie i sprawne działanie witryny oraz wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Wyniki testów uzależnione są od wielu czynników i cały czas podlegają aktualizacji (wyniki mogą się nieznacznie różnić w zależności od serwera oraz kraju testującego).

Aby potwierdzić nasze wyniki kliknij w poszczególne testy, a zostaniesz przekierowany bezpośrednio do narzędzi mierzących prędkość, optymalizację oraz błędy na stronie. O tym co dokładnie oznaczają poszczególne wyniki przeczytasz tutaj.

Zachęcamy do testowania aplikacji Motnet:

Ogólna ocena
95

Dlaczego nasze szablony są lepsze od kreatorów

Szablon kładzie nacisk na warstwę wizualną i prezentacyjną, aby klienci Twojego biura już na pierwszy rzut oka dostrzegli, że mają do czynienia z profesjonalistą. Oprócz podziwiania Twoich prac, użytkownicy będą mogli w łatwy sposób dotrzeć do podstrony z kompleksową ofertą lub niezwłocznie się z Tobą skontaktować.

Gotowe strony

Chcesz zapytać o szablon? Napisz, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Compsoul

Telefon: 732 846 416
E-mail: daniel@compsoul.pl Zapytanie ofertowe E-mail: daniel@compsoul.pl Oferty współpracy

Formularz