Dostosuj stronę do urządzeń mobilnych

Posiadasz świetną stronę internetową, ale na smartfonach i tabletach traci ona swój urok i funkcjonalność? Możemy to szybko zmienić i zadbać o to, żeby prezentowała się znakomicie na każdym urządzeniu. Wszystkie fragmenty kodu napiszemy od podstaw, beż używania gotowych skryptów, które znacząco pogarszają wydajność witryny.

Dlaczego powinienem mieć wersje mobilną?

Responsywna strona internetowa stała się standardem, z którego nie wolno rezygnować firmom poważnie myślącym o poszerzaniu grupy swoich klientów. Jest ona odpowiedzią na zmieniające się nawyki użytkowników oraz próbą dotarcia do nich w każdym miejscu i czasie. Jeżeli chcesz pokazać swoją ofertę coraz większej grupie osób, która porzuca komputery na rzecz tabletów i telefonów; jeżeli zależy Ci, aby ludzie mogli przeglądać Twoją stronę w restauracjach, poczekalniach czy w drodze do pracy, zapewnij im pełen komfort korzystania z niej. Strona responsywna, która idealnie dopasuje się do każdego ekranu sprawdzi się w tych przypadkach znakomicie.

Co więcej, strony posiadające wersje mobilne są znacznie lepiej pozycjonowane w wyszukiwarce Google niż strony niedostosowane do mniejszych urządzeń.

Skontaktuj się z nami, wycena usługi nic nie kosztuje!