Perun & Weles

Płatne i darmowe szablony stron internetowych

Może nasze rozwiązania są tanie za to profesjonalne

Weles i Perun to nasza oferta gotowych stron internetowych w przystępnej cenie, jest to alternatywa dla rozwiązań szablonowych. Za niewielkie pieniądze możesz posiadać stronę wartą kilka tysięcy złotych. Co dokładnie otrzymujesz?

  • Profesjonalną stronę internetową bez ograniczeń
  • Perun - Indywidualne wdrożenie wraz z przeniesieniem na wskazany serwer
  • Weles - Stronę internetową wraz z serwerem oraz cyklicznym pakietem godzinowym w ramach subskrypcji
  • Pakiet wdrożenia 10 godzin, w ramach którego możesz zmienić układ, kolorystykę, stworzyć moduł (przykładowo rejestracji) czy zlecić dodanie treści
  • Pakiet optymalizacji, usuniemy zbędny kod aplikacji, wyśrubujemy wynika w testach Google, dokonamy wstępnej optymalizacji SEO czy zajmiemy się kwestią semantyki strony

W ramach abonamentu (Weles) lub jednorazowego wdrożenia (Perun), otrzymujesz profesjonalną stronę internetową za ułamek ceny którą my zapłaciliśmy. Sprawdź naszą ofertę lub kliknij przycisk poniżej aby przeczytać o zaletach tego rozwiązania.

Perun & Weles

Jak zamówić?

Jeśli chcesz zamówić jedną z naszych stron internetowych, zachęcamy do kliknięcia przycisku "Zamów", który pojawi się po najechaniu na dany projekt. Następnie zostaniesz przekierowany do naszego sklepu internetowego, gdzie możesz dokonać zakupu. Pamiętaj, że masz możliwość sprawdzenia naszych pakietów:

Perun

Pakiet przeznaczony dla tych, którzy chcą za jednorazową płatność otrzymać gotową, profesjonalną stronę internetową w krótkim czasie. Oferujemy stworzenie aplikacji na wcześniej zaprogramowanym projekcie, dzięki czemu otrzymujesz wysokiej jakości stronę w rozsądnej cenie. Możemy umieścić Twoją stronę na wskazanym serwerze, lub możesz zlecić nam zakup serwera specjalnie dla Ciebie.

Weles

Subskrypcja na stronę internetową, dzięki temu wariantowi otrzymujesz stronę www opartą na naszych gotowych rozwiązaniach, w systemie miesięcznych opłat. Nie martwisz się o aktualizacje czy serwer. Dodatkowo otrzymujesz 1h w miesiącu którą możesz przeznaczyć na dowolne zmiany na stronie.

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Wypełnij formularz, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Compsoul

Telefon: 732 846 416
E-mail: daniel@compsoul.pl Zapytanie ofertowe E-mail: daniel@compsoul.pl Oferty współpracy

Formularz