CSS

CSS

Pudełko wykonane w CSS

Przedstaw swoje produkty w wyjątkowy sposób z modułem pudełka w CSS. Edytuj kolor i rozmiar pudełka, a także dodaj animacje i inne efekty. Moduł umożliwia tworzenie responsywnych grafik pudełek w CSS. Sprawdź jak łatwo dostosować kod HTML i CSS do swoich potrzeb.

Więcej

Ruletka CSS

Animowana ruletka CSS z wyborem losowych opcji. Bardzo uzależnia, więc nie polecam osobą mających problem z hazardem. Moduł został stworzony przy użyciu wyłącznie HTML i CSS. Nie posiada ograniczeń odnośnie ilości opcji, a samo ich przeliczanie dzieje się automatycznie. Moduł może zostać użyty jako ciekawy dodatek do sklepu internetowego lub jako losowanie promocji na stronie WWW.

Więcej

Animowane menu CSS

Poziome animowane menu nawigacyjne, wykonane za pomocą CSS3. Implementacja menu odbywa się poprzez umieszczenie kodu HTML w docelowym miejscu na stronie, oraz edycję zmiennych CSS. Responsywna nawigacja dostosowana do szerokości ekranu. Wykonana bez użycia JavaScript.

Więcej

Animowane kolorowe tło CSS

Proste i kolorowe tło wykonane przy pomocy animacji CSS. Idealnie nadaje się jako kolorowa animacja sekcji na naszej stronie. Moduł posiada możliwość prostej personalizacji, zmianę kolorów jak i szybkości animacji.

Więcej

Galeria

Galeria zdjęć jako moduł na stronę internetową jest jednym z popularniejszych dodatków wykorzystywanych w procesie tworzenia aplikacji internetowych. Analizując strony znajdujące się w sieci postanowiłem stworzyć prosty ale jednocześnie kompleksowy moduł galerii zdjęć wyposażony w najpopularniejsze funkcjonalności. W celu uruchomienia galerii niezbędna będzie moja autorska biblioteka COMP która wykorzystywana jest przez większość modułów prezentowanych na tym blogu. Trwają pracę nad przystosowaniem biblioteki w sposób umożliwiający całkowitą zamianę jej poprzez bibliotekę jQuery, stąd zbieżność nazw metod i podobna konstrukcja.

Więcej

Slider

Jeżeli miałbym wymienić najpopularniejsze moduły używane przez programistów podczas tworzenia stron www, w czołówce z pewnością znalazłby się slider. Ale czym właściwie jest slider? Jak sama nazwa wskazuje, to pokaz slajdów na stronie www, zwany również rotatorem zdjęć.

Więcej

Modal

Modal a dokładniej okno modalne, jest to moduł wyświetlający panel który blokuje wykonywanie pozostałych operacji na stronie, zamykany po wykonaniu wcześniej zdefiniowanej akcji. Bardzo często potocznie nazywany "wyskakującym oknem". Modale używane przez twórców aplikacji internetowych, z reguły posiadają następujące funkcjonalności: wyświetlanie panelu blokującego pozostałą treść strony, wyświetlanie komunikatów technicznych czy wczytywanie treści z innej strony.

Więcej