Business

Poczuj moc tworzenia

Business

Darmowa strona WWW Profesjonalny kod dostępny dla każdego

Business to profesjonalna aplikacja, dostępna zupełnie za darmo, bez żadnych ograniczeń. Jedynym czego potrzebujesz to podstawowa wiedza z zakresu tworzenia stron WWWW. Witryna posiada szereg przydatnych modułów takich jak galeria zdjęć, aktualności czy formularz kontaktowy. Projekt graficzny strony to minimalistyczny design o przejrzystej strukturze, wyposażony w jasną paletę barw. Instalując aplikację Business na swoim serwerze nie ponosisz żadnych kosztów, poza swoim czasem. Więcej informacji znajduje się ->tutaj<-.

Koszt wykonania strony: 8000zł. Ty możesz ją otrzymać za darmo.

Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe? Przeczytaj tutaj: link

Dane techniczne

Business to aplikacja wdrożona na ogólnodostępnym systemie do zarządzania treścią CMS. Stworzyliśmy ją przy użyciu indywidualnego kodu HTML5 oraz CSS3. Strona została zoptymalizowana oraz wstępnie przygotowana do pozycjonowania, ponadto posiada szereg indywidualnych modułów. Witryna jest kompatybilna z większością popularnych serwerów.

Głównymi atutami strony są:

Dane techniczne

Business

Business to gotowy projekt bazowy, jednak od rozwiązań szablonowych odróżnia go brak ograniczeń w zakresie modyfikacji treści, kolorów, zdjęć, modułów czy integracji. Witrynę można dowolnie rozbudować lub zmienić jej zawartość, a także dostosować szczegóły zgodnie z potrzebami branży. Business jest projektem zoptymalizowanym oraz dostosowanym do urządzeń mobilnych, dzięki czemu zachowuje swoją pełną funkcjonalność niezależnie od rozmiaru ekranu.

Dane techniczne

Test aplikacji Business

Nasze darmowe rozwiązanie w żadnym aspekcie nie odbiega od standardów pozostałych płatnych stron. Wysokiej jakości aplikacji Business dowodzą wyniki uzyskane podczas prestiżowych testów szybkości i optymalizacji, gwarantujące szybkie wczytywanie strony oraz wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Wyniki testów uzależnione są od wielu czynników i cały czas podlegają aktualizacji (wyniki mogą się nieznacznie różnić w zależności od serwera oraz kraju testującego).

Aby potwierdzić nasze wyniki kliknij w poszczególne testy, a zostaniesz przekierowany bezpośrednio do narzędzi mierzących prędkość, optymalizację oraz błędy na stronie. O tym co dokładnie oznaczają poszczególne wyniki przeczytasz tutaj.

Zachęcamy do testowania aplikacji Business:

Ogólna ocena
94

Dlaczego nasze szablony są lepsze od kreatorów

Szablon kładzie nacisk na warstwę wizualną i prezentacyjną, aby klienci Twojego biura już na pierwszy rzut oka dostrzegli, że mają do czynienia z profesjonalistą. Oprócz podziwiania Twoich prac, użytkownicy będą mogli w łatwy sposób dotrzeć do podstrony z kompleksową ofertą lub niezwłocznie się z Tobą skontaktować.

Gotowe strony

Chcesz zapytać o szablon? Napisz, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Compsoul

Telefon: 732 846 416
E-mail: daniel@compsoul.pl Zapytanie ofertowe E-mail: daniel@compsoul.pl Oferty współpracy

Formularz